Merhaba yönetici, Aralık ayından beri oyunu oynuyorum. Değiştirilen özellikler her ne kadar oyunun iyileştirilmesine yönelik olsa da o zamanlar gördüğüm zevki alamıyorum. bunun sebebi oyuncu azlığı değil. ben oyuncu az ikende oynuyorum bu oyunu. fakat + basma npcsinin kaldırılması ve marketten efsun nesnesi şebnem gibi malzemelerin kaldırılması pek iyi olmuyor kardeşim. çünkü eskiden beri bilirisin trde hep eksiktik ne şebnem vardı ne efsun birşeyler tutturdukmu paso savaşırdık. yani diyorumki pvp server olduğu için bu zorlukları kaldırınki o yokluğu yaşamayalım. görünen o ki bunu siz önemsemiyorsunuz buda olabilir tabi ama bari bırakın yeni başlayan kişiler rahat etsin efsun için şebnem için item kostüm için arayışa geçmesin. oyuna başlayan oyuncuda, eskileşmiş oyuncuda birazda savaşa yönelik birşeyler yapabilsin. F5teki ışınlanma tahtasındaki greenmont bölgesi aktif edilebiliyorsa ve akşam derece kasmalı iki savaş olabiliyorsa çok güzel olur. birde şu renkli incileri normal istiridyeyede koyun veya diğer kırmızı mavi beyazları o sandıktan kaldırın veya map bosslarındanda düşsün sonuçta oyun oynuyoruz. bugün bakın 200 kırmızı zodyak sandıkla +9 zodyak çanı denedim kadim metalle geçmedi o sandıkları nasıl biriktiriyoruz biliyorsunuz. farmı değilde savaşmayı zor yapsanız daha iyi olur gibi. birde simya parşömeni bastım şaman sura varken ikiside silindi bari simya parşömeninide bazı bosslara felan koyun veya etkinlik gibi birşey olsun. mesela gaya mağzası genişletme çoğu serverda örümcek baronesin özel arachnida ile girilen odasından düşerdi buna benzer biraz iyilikler iyi olurdu. sizin yanınızda sonuna kadar oynamak istiyorum lütfen bunlarla biraz ilgilenin. gerçekten seviyorum oyunu. üç beş kişi kalıyoz genede başka yerlere hiç gidesim yok. reklamdı userdi oyuncuydu veya daha bir başka alaka bekliyorsanız beni bunun içinde görevlendirebilrisiniz fakat öyle bir sistem olmalı ki mesela tkmt2 hatırlıyorsanız orası gibi reklama ihtiyaç duymayan bir sv olabilir ozaman siz ne diyosanızda biz ilgileniriz. sağolun kolay gelsin iyi çalışmalar umarım beni anlamışsınızdır.