Metin2 TC | MT2 TC | mt2.tc

Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
    Junior Member
    K.Tarihi
    10 Şubat 2019

Thumbs up ben küfür yemekten bıktım

soysuz aç köpekler meleyi kapatmış kaçtane hesabı var belli değil birini çıkartıyor birini sokuyor taaaaaa güncelleme gelmeden önce ch1 den kayıt yaptık lanet olsun nerden yaptık şimdi giremiyoruz ch2 den adam kaç tur döndü belli değil dur diyoruz yemediğimiz küfür kalmıyor, ben bunca yaşıma kadar geldimde kalkıp kimse küfür etmedi bana bu oyuna başladım ne onur kaldı ne namus kaldı ne küfür görmemiş yerimiz kaldı ,allah kahretsinki başladım bu oyuna hepinizi kınıyorum yapmıyacaksanız bırakın bu işi kapatın gitsin serveri ya da adam gibi hakkıyla hukukuyla yapın şu saatten sonra tek küfür edene dahi BAN vermenizi talep ediyorum birazcık insani değerleriniz varsa anlarsınız beni zaten günden güne bitiyor server bu ahlaksızlar yüzünden, bende çözüm olmaz ise bırakmayı planlıyorum çünkü hiç tadı yok 2.30 dan beri meley kapısında dikiliyoruz 85 PUL EKSİĞİMİZ OLDUĞU İÇİN tüm lonca 1 tane 11 yaşında çocuk pul boynuz kasıyor diye 1 lonca daha kaybediyorsunuz 1 ekip daha kopuyorsunuz bilginiz olsun saygılar, umarım bu kanayan yaranıza bir an önce BAN ilacını getirirsiniz tekrar diyorum ben KÜFÜR YEMEK İSTEMİYORUM !
    Ekli görüntüler Ekli görüntüler
    • Dosya tipi: jpg Adsız.jpg‎ (12.8 KB (Kilobyte), 12 görüntüleme / indirme.)

Administrator
    K.Tarihi
    17 Ocak 2019
    Merhaba,

İlgilenmiyorsanız kapatın demissiniz ne zaman küfür ss attınızda cezası verilmedide bunu söyleme cesaretinde bulunabiliyorsunuz. Kimsenin ettiği küfürü yanına bırakmayız biz hepsine cezasını veririz burdan ss lerini attıgınız sürece cezası verilir. Attığınız resimde isimler net degil resmi hızlı resime yükleyip linkini ulaştırın gerekli cezayı verelim.

İyi oyunlar.

Junior Member
    K.Tarihi
    15 Ocak 2019
    IYakamozI ben okuya biliyom

Administrator
    K.Tarihi
    17 Ocak 2019
    Gerekli ceza verilmistir.

İyi oyunlar.