Metin2 TC | MT2 TC | mt2.tc

Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
    Junior Member
    K.Tarihi
    17 Ocak 2019

Darksuram ve b3b3eem banlandı hoşçakalın

Etkinlikten faydalandım 146 balkabağı uzun aradan sonra iyiydi ama zırhı 9a basarken 52 metalle 52 tane 200lü enerji +8den +9a basarken yeyince sinirlerim aşırı gerildi ve ağzımı bozdum sana karşı ayıp ettim kusura bakma bundan dolayı hakkını helal et benim hakkım helal olsun kardeşim allah ailene zeval vermesin herzaman mutlu olmanı dilerim. her ne kadar zorluğundan dolayı sızlansam söylensemde oyunun iyiydi. sadece aşırı zorlanınca beyin yandı hayatında her daim başarılar ve oyuncu arkadaşlara da iyi tırmalamalar dilerim bol şans hoşçakalın kardeşlerim.
    Düşündüğümü Düşünmediğini Düşünmek Düşündürüyor

Member
    K.Tarihi
    12 Aralık 2019
    slotxo Try playing online games today.

Junior Member
    K.Tarihi
    17 Ocak 2019
    babanın da dediği gibi bir anlık hevesin kurbanı olduk. kaybedenim ben işte. hevesim kursağımda kaldı. istediğim şey, beni insanlar bulup bazı şeylere sürüklemesin, sürekli oyunda durayım :S istediğim bunlardı bana lazım olanda bunlardı ama tek çizikte değişti herşey. hesaplar gidince daha da kötüye gitti. ama 4 gündür uyumuyom bunlar hep ondan. oyunu görmeden huzurum kaçıyor ama başka oyunda indirdikten sonra bi anlamı kalmaz dur bakalım bağımlılıklarımın üstesinden gelebilecekmiyim alem güzelde benmi çirkinim?

Junior Member
    K.Tarihi
    17 Ocak 2019
    Admin başka charla da girip geneli taciz edemedim haa hwid yazıyo. elim ayağım titriyo naısl olacak bu işler gardaş yokmu bişe? beni geri al dicem ağzınla diyon diye bu defada buna kızacan ama tam yapıyodum aha oluyo dedim olaya bak durup duruken parladık. oynatıyo gibi olmasın ama sıkıntı olmazsa gerçi aç şunları kardeşim ya herşeyi tamamlıyodum oynamam lazım bu oyunu oynamazsam çıldırıyorum. diğer svlerde kafama yatmıyor saçma sapan şeyler var zahmet veriyom ama bi yol verirsen geleyim geri. valla utanıyom şu an acaip hemde ama napim işte yoksunluk böyle bişe sanırım

Junior Member
    K.Tarihi
    17 Ocak 2019
    admin şamanıma giremediğim için tüm eşyalaırmonda kendi ağzımla ettim gardaş b3b3q şamanı açarsan sevinirim hakkaten ayıp ettim biliyom oyüzden utandım öyle dedim ama tüm herşey şamanımda bütün karakterlerin k envanteri bile full ve diğer hesaplarımda çok az eşya var gel aç b3b3q şamanı oyunuma devam edeyim tekrar kusura bakma ağzımı skim