Metin2 TC | MT2 TC | mt2.tc

Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.

Resmi Facebook Sayfamız

Selamün Aleyküm, Merhaba;

Adımıza kullanılmakta olan farklı farklı facebook sayfaları son zamanlarda açılmaya başladı. Kalitemizden korktukları için bizim açılışımızdan önce bizim ismimizde oyun açmak isteyen bir kaç kişi daha türedi.

Zamanında oyunu açıp, telif bahaneleri ile oyunu kapatan ve oyuncularına hiç bir şekilde açıklama yapmayarak ortadan kaybolan bazı kişiler kalitemizin farkına vararak birden bire marka benimsemeler ve benzeri davranışlar ile bir açılış planlaması yapıyor.

Benim bunlara hiç bir kaygım yok çünkü ben biliyorum ki bu adamlar istediği kitle ile oyun açsınlar, Resmi sunucular tarafından telif yiyeceklerini ve bir iki ay içinde sunucularının kapanacağının onlarda farkında.

Çok şükür bizim hiç bir şekilde telif yada benzeri bir kaygımız yok çünkü biz oyunumuzu MT2 TC adı altında, Metin2 TC olarak açılışa sunuyoruz.

Ve bir oyun sektörü olarak değilde, yazılım sektörü altında açılış yaparak zaman içerisinde vergi mükellefi bizlerde istiyoruz.

Bu süreç ile alakalı sizlerle resmi Metin2 TC facebook sayfamızı bir kez daha hatırlatmak istedim.

Bu facebook sayfası dışında hiç bir sayfayla bizim bir bağlantımız olmayıp, sizlerin emekleriyle oynamaya niyetimiz yok.

Senelerdir sunmuş olduğumuz uzun soluklu hizmetler ile sizlere en kaliteli hizmeti vereceğimize söz veriyorum.

Tek ve resmi facebook sayfamız: https://www.facebook.com/mt2.tc.play/

Yakında açılış tarihi hakkında bilgi vereceğim her şey hazır olmak üzere...

Allaha Emanetsiniz.
    https://mt2.tc

Junior Member
    K.Tarihi
    24 Ekim 2018
    Admin Kardeşim Tarih Versen Artık yada Tahmını Zaman ?

Administrator
    K.Tarihi
    17 Ocak 2019
    Merhaba,

Açılış tarihi en kısa sürede sizinle paylasılcaktır.

Açılısta görüşmek üzere..

Bu Konu İçin Etiketler